Infolinia: +420 491 001 122 Pon - Pt: 7:00 - 14:30
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się

Często zadawane pytania

Szanowni Klienci, aby ułatwić szybkie znalezienie potrzebnych informacji, przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Was pytania. Prosimy o przejrzenie poniższych informacji. W przypadku nie znalezienia odpowiedzi na własne pytanie prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Jak dbać o dywanik?

Dywaniki GRUND można prać w pralce automatycznej w temp. 40°C (pranie delikatne), z użyciem programu dla wełny lub programu specjalnego. Dywanik…

Dywaniki GRUND można prać w pralce automatycznej w temp. 40°C (pranie delikatne), z użyciem programu dla wełny lub programu specjalnego. Dywanik można także prać ręcznie. Stosować delikatny proszek do prania. Nie stosować płynów zmiękczających i do płukania! Może to spowodować nieodwracalne uszkodzenie warstwy przeciwpoślizgowej i utratę gwarancji. Po praniu stosować płukanie, wirowanie i pozostawienie dywanika do wyschnięcia. Nie suszyć dywanika na grzejnikach i nie wyżymać ręcznie. Po wyschnięciu dywanik przetrząsnąć, aby włosie było miękkie i delikatne. Podczas pierwszego prania zalecamy włożenie dywanika do poszewki od poduszki w celu ochrony przed zapchaniem się filtra pralki włosiem.

Wskazówka! Podczas pierwszego prania zalecamy włożenie dywanika do poszewki od poduszki w celu ochrony przed zapchaniem się filtra przez włosie.

więcej

Jak dywanik po rozpakowaniu przygotować do użycia?

Po rozpakowaniu dywanika (metkę usunąć nożyczkami, przecinając plastikowe spinki, mocujące ją do dywanika. Nie odrywać metki! Może to spowodować…

Po rozpakowaniu dywanika (metkę usunąć nożyczkami, przecinając plastikowe spinki, mocujące ją do dywanika. Nie odrywać metki! Może to spowodować nieodwracalne uszkodzenie dywanika i utratę gwarancji.) przetrzeć go w celu wyrównania włosia. Następnie ułożyć ją na podłodze gumowaną częścią w dół.

Dywanik nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg, można go też używać na płytkach, parkietach, podłodze drewnianej, dywanach, linoleum itp. Dywaniki GRUND są przeznaczone głównie do łazienek, pełniąc funkcję estetyczną oraz poprawiając komfort i bezpieczeństwo (ochrona przeciwpoślizgowa przy wychodzeniu z wanny lub prysznica). Jednak często są stosowane także w innych pomieszczeniach w formie dekoracji lub małych chodników.

Wskazówka! Dywaniki GRUND nadają się też do łazienek (nie tylko) z ogrzewaniem podłogowym.

więcej

Jaką gwarancję mają produkty?

Na dywaniki łazienkowe GRUND udzielana jest ponadstandardowa gwarancja 5 lat*! Inne wyroby, oferowane w naszym e-sklepie, mają standardową gwarancję…

Na dywaniki łazienkowe GRUND udzielana jest ponadstandardowa gwarancja 5 lat*! Inne wyroby, oferowane w naszym e-sklepie, mają standardową gwarancję na 2 lata.


*(gwarancja wydłużona nie dotyczy dywanów Mandala).

więcej

Chcę kupić duży i mały dywanik, ale mam wrażenie, że w e-sklepie nie ma tego samego odcienia, choć kolor i nazwa są podobne.

Kolory dywaników w ramach jednego modelu i koloru są takie same. Rozbieżne odcienie się pojawiają czasami w wyniku fotografowania innych rozmiarów z…

Kolory dywaników w ramach jednego modelu i koloru są takie same. Rozbieżne odcienie się pojawiają czasami w wyniku fotografowania innych rozmiarów z różnym czasem naświetlania, w innym miejscu lub innym aparatem. Stopniowo wszystkie zestawy dywaników łazienkowych fotografujemy ponownie, razem, aby uzyskać prawidłowe odcienie wszystkich rozmiarów w każdym zestawie.

więcej

Kiedyś kupiłam tani dywanik, która przykleił się do podłogi. Chcę kupić coś lepszej jakości.

Naše předložky jsou ze spodní strany natřeny protiskluzovým nátěrem, který jsme vyvinuli ve spolupráci s naším dodavatelem. Protiskluz se nikdy…

Naše předložky jsou ze spodní strany natřeny protiskluzovým nátěrem, který jsme vyvinuli ve spolupráci s naším dodavatelem. Protiskluz se nikdy nepřilepí, je odolný vůči praní v pračce na 40°C a nedrolí se. Kvalitu zaručujeme jménem naší rodinné firmy. I proto na naše předložky dáváme záruku 5 let. Mimochodem, naše předložky jsou vhodné i na vytápěné podlahy – nepřilepí se ani k nim.

więcej

Przeczytałam, że Wasze dywaniki się nie przylepią. Czy to nie zmniejsza bezpieczeństwa? Nie ślizgają się?

Powłokę przeciwpoślizgową dywaników opracowano w taki sposób, aby spełniała nasze wysokie standardy rodzinnej firmy. Dywanik się nie ślizga – i…

Powłokę przeciwpoślizgową dywaników opracowano w taki sposób, aby spełniała nasze wysokie standardy rodzinnej firmy. Dywanik się nie ślizga – i dobrze chroni.

więcej

Kupiłam u Was dywanik, z którego wypada włosie. Jak to możliwe

Nasze poliakrylowe dywaniki łazienkowe po wyprodukowaniu są odkurzane. Proces produkcji (strzyżenie włosia) pozostawia jednak małą ilość włókien,…

Nasze poliakrylowe dywaniki łazienkowe po wyprodukowaniu są odkurzane. Proces produkcji (strzyżenie włosia) pozostawia jednak małą ilość włókien, które usuwane są w wyniku kolejnych prań. Jest to specyfika materiału. Zwykle wystarczy 1 do 2 prań (wg instrukcji na metce) - później dywanik już nie uwalnia włosia.

więcej

Kupiłem u Państwa drążek do zasłon łazienkowych, złożyłem według instrukcji, ale ustawiłem zbyt długi rozmiar i nie mogę go zmniejszyć. Co zrobić?

Wystarczy zdemontować końcówki, zdjąć plastikowy pierścień (ten krok jest konieczny przed wyjęciem wewnętrznego pręta), wewnętrzny pręt wyjąć całkiem…

Wystarczy zdemontować końcówki, zdjąć plastikowy pierścień (ten krok jest konieczny przed wyjęciem wewnętrznego pręta), wewnętrzny pręt wyjąć całkiem na zewnątrz, ponownie włożyć pręt wewnętrzny do rurki zewnętrznej (końcem bez sprężyny do przodu), wsunąć go całkiem, aż koniec wewnętrznego pręta pojawi się z drugiej strony. Następnie należy nałożyć plastikowy pierścień (ponownie na wewnętrzny pręt, na końcówkę bez sprężyny) i wysunąć pręt wewnętrzny do wymaganej długości. Na koniec montuje się końcówki.

więcej

Czy półki i inne produkty serii Powerloc zawierają klej, czy muszę go dokupić?

Wyroby serii PowerLoc klej mają w zestawie. W przypadku późniejszej chęci przemontowania wyrobu można u nas kupić zestaw montażowy z klejem.

Wyroby serii PowerLoc klej mają w zestawie. W przypadku późniejszej chęci przemontowania wyrobu można u nas kupić zestaw montażowy z klejem.

więcej

Chcę kupić Państwa zasłonę, czy muszę też kupić kółka przelotki?

Nasze zasłony są już wyposażone w kółka przelotki. Jeśli z jakiegoś powodu będą potrzebne nowe kółka przelotki, to można je u nas zakupić oddzielnie.

Nasze zasłony są już wyposażone w kółka przelotki. Jeśli z jakiegoś powodu będą potrzebne nowe kółka przelotki, to można je u nas zakupić oddzielnie.

więcej

Ta strona internetowa przy świadczeniu usług, personalizacji reklam i analizie ilości odwiedzin korzysta z plików cookie. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na powyższe. Dalsze informacje.