Zaloguj się koszyk (0) Language:  

Nasz E-sklep

Kupuj produkowane przez nas dywaniki do łazienek
albo różne dodatki łazienkowe.

<

Firma Grund

Dywaniki łazienkowe produkujemy od 1990 r.,
eksportując je na cały świat.

>

Dywaniki łazienkowe GRUND

Nasza spółka GRUND jest tradycyjnym czeskim producentem dywaników łazienkowych. Dywaniki łazienkowe są nie tylko ładne, ale również bardzo praktyczne. Delikatne włókno poliakrylowe, stosowane do powierzchni dywaników, schnie szybko, a po wypraniu dywaniki wyglądają nawet lepiej niż nowe. Spód dywaników jest pokryty syntetycznym lateksem, o działaniu antybakteryjnym, a dodatkowo zabezpiecza przed ślizganiem się dywaników na mokrej kostce, co chroni przed poślizgnięciem się i urazem.

Dywaniki łazienkowe z tradycją firmy GRUND a.s. są produkowane od 1990 r. stanowiąc najlepszą światową jakość w tej branży. Jako jedna z niewielu czeskich firm (nie tylko) tekstylnych nie tylko utrzymała produkcję tekstylną pomimo taniego importu z Azji, ale nawet weszła na rynek niemiecki i stała się jednym z największych dostawców.

Nasze dywaniki łazienkowe są wyprodukowane z delikatnej przędzy poliakrylowej, która bardzo szybko schnie i w naturalny sposób ma działanie antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Spód każdego dywanika łazienkowego jest pokryty specjalną mieszanką przeciwpoślizgową, dzięki której dywanik łazienkowy jest bardzo bezpieczny. Zalety naszych dywaników łazienkowych.